ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ПОДІЛЬСЬКОГО ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ РОБІТ УЧНІВ ТА СТУДЕНТІВ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ПРОМИСЛОВОСТІ, СІЛЬСЬКОМУ, МІСЬКОМУ ТА ДОМАШНЬОМУ ГОСПОДАРСТВАХ

16 квітня 2019 року на базі кафедри машин та апаратів Хмельницького національного університету відбувся другий очний тур Подільського відкритого конкурсу науково-технічних робіт учнів та студентів: «Енергоефективність у промисловості, сільському, міському та домашньому господарствах», до участі у якому був запрошений здобувач освіти 10 класу Славутського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» Мельник Ілля, який здобув почесне  ІІ місце (педагогічний керівник Квітка Володимир Миколайович).

Представлені науково-дослідні та технічні розробки виконані учасниками конкурсу відображали результати самостійно проведених ними досліджень, вирізнялися актуальністю тематики, новизною використовуваних підходів і оригінальністю вирішення поставлених завдань, практичною значимістю результатів і чіткістю їх формулювання, оригінальністю технічних рішень з актуальних питань енергозбереження у галузях виробництва, сільського господарства, у побуті або навчальному процесі.

Автори – переможці другого туру нагороджені відповідними грамотами Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної Державної адміністрації та цінними подарунками.

ВІТАЄМО ЗБІРНУ КОМАНДУ МІСТА СЛАВУТИ З ПЕРЕМОГОЮ У ОБЛАСНОМУ ТУРНІРІ ЮНИХ ІСТОРИКІВ

06 та 07 квітня 2018 року в місті  Хмельницькому  відбувався  обласний  учнівський турнір юних істориків.  Місто Славуту  представляла збірна команда «Камелот» у складі шести здобувачів освіти: капітана команди Доктор Вікторії (11 клас), Карплюк Оксани (10 клас), Мартинюк Вікторії (10 клас), Шпаченко Анастасії (9 клас, Загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів №6),  Хмелевської Анастасії (11 клас, Навчально – виховний  комплекс «ДНЗ-ЗНЗ І ступеня, гімназія»), Степанюк Олени  (10 клас, Загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів №4).

В обласному учнівському турнірі юних істориків взяли участь 15 команд із закладів загальної середньої освіти області та ліцеїв обласного підпорядкування Хмельниччини.  Йому передувала ретельна підготовка під керівництвом досвідченого педагога – Іванової Любові Олександрівни,  вчителя  історії  та  правознавства, «учителя -методиста» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 та  науково-консультативний супровід учнів-членів команди міста Славути на кафедрі історії імені М.П. Ковальського Національного університету «Острозька академія» .

  Старшокласники готували доповіді різноманітної тематики, продемонстрували навички командної співпраці, виступали у ролі опонентів та рецензентів виступів інших команд. Змагання проходили у напруженій, надзвичайно захопливій конкурентній боротьбі та виявили високий рівень підготовки усіх  команд-учасниць. Компетентне висококваліфіковане журі відзначило збірну команду міста Славути «Камелот», яка виборола третє  місце.

Вітаємо переможців та висловлюємо подяку керівнику команди та усім педагогам, які долучилися до підготовки команди !

Вітаємо з перемогою

Щиро вітаємо Придачук Софію, ученицю 5 класу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5, яка посіла І місце в ІV (заключному) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка.

Софіє, ти піднялася на п’єдестал з почуттям добре  виконаної роботи  і за це тобі велика повага та шана. Будь носієм і творцем рідної  мови, бережи і цінуй скарб рідного народу.

Дякуємо Полончук Антоніні Іванівні, вчителю української мови та літератури, яка готувала ученицю до конкурсу. Це велика і важлива робота.

Вітаємо юних журналістів

Вітаємо команду Навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний  заклад І ступеня, гімназія» міста Славути «Імпульс», яка посіла ІІІ місце в обласному етапі ХV Всеукраїнського турніру  юних журналістів, який відбувся на  базі Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької області.  Андрійченко Валерія, Коваль Ольга, Козлюк Анастасія, Мазур Христина, Остапчук Катерина пройшли достойно усі  турнірні «бої»: виступали у ролі доповідачів, опонентів, рецензентів, були учасниками командних дискусій.  Демонструвати практичні навички журналістики в  заключному етапі турніру випала честь Андрійченко Валерії.

Бажаємо Валерії  бути упевненою у своїх силах, позитиву й нових знайомств, витримки та стійкості, прагнути віднайти істину й відкрити себе світові слова та пера. Щиро дякуємо Конончук Галині Ананіївні(учитель української мови та літератури НВК),  Ользі Могильницькій (журналіст м.Славута) викладачам кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія» за підготовку команди до обласного етапу турніру юних журналістів.

СЛАВУТЧАНИН ПРЕДСТАВИВ ХМЕЛЬНИЧЧИНУ В РОБОТІ ХІІ МІЖНАРОЖНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «КОМП’ЮТЕРНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

28 березня 2019 року у місті Києві Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Національним авіаційним університетом організували  роботу секції «Мережні інформаційні технології» в рамках ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Комп’ютерні системи та мережні технології»,  на яку від Хмельниччини було запрошено здобувача освіти 9-Б класу Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» Федорчука Іллю (педагогічний керівник Ліщенко Юлія Казимирівна).На конференції Ілля презентував свою роботу з  теми  «Використання хмарних сервісів в освітньому процесі сучасного закладу освіти».  Зичимо подальших успіхів  учневі та його наставниці.

Перемога на олімпіаді з екології

Нещодавно  в місті Хмельницькому  відбувся  ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської  учнівської олімпіади з екології,  у  якому Кучинська  Ольга, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, посіла ІІ місце.

Щиро вітаємо Кучинську Ольгу, бажаємо подальших творчих успіхів, наукових пошуків і нових перемог! Дякуємо Джур Т.С., вчителю екології, яка підготувала ученицю до олімпіади.

Вітаємо переможців олімпіади з іноземної мови

23 лютого 2019 року в місті Хмельницькому відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з іноземної мови, у якому взяли участь  та повернулися  з перемогою учні закладів загальної середньої освіти міста Славути. А це Панчишин Христина (учениця 9 кл. НВК «ДНЗ-ЗНЗ І ступеня, гімназія», вчитель Мулярець Л.Г.), Хавхун Олександр (учень  11 кл. НВК «ДНЗ-ЗНЗ І ступеня, гімназія», вчитель Павлюк Н.М.), Хільчук Олена (учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.№1, вчитель Станкевич Т.В.) – усі  вони посіли ІІ місце в  обласній олімпіаді з англійської мови.

ІІІ місце з німецької мови  здобула учениця 9 класу НВК «ДНЗ-ЗНЗ І ступеня, гімназія» Васютинська Анастасія(вчитель Костюк С.В.). Щиро вітаємо переможців. Дякуємо вчителям, які підготували учнів до олімпіади.

Вітаємо з перемогою на олімпіаді з інформаційних технологій

Щиро вітаємо Ляшука Т.О., учня 11 класу Навчально-виховного комплексу міста Славути, який посів ІІІ місце  в ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Дякуємо  Квітці В.М., вчителю інформаційних технологій, за підготовку учня до олімпіади.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

16 лютого 2019 року у місті Хмельницькому відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році, у якому взяли участь десять   здобувачів освіти, переможців І (міського) етапу конкурсу  у складі команди наукового товариства  «Ерудит» міста Славути.

Конкурсанти гідно представили свої заклади освіти і місто на обласному рівні,  п’ятеро  учасників стали переможцями, а двоє здобувачів  освіти Славутського навчально – виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»   Ішмуратов Нікіта, учень 10 класу, (педагогічний керівник Білецька Галина Василівна, вчитель зарубіжної літератури) та  Шкляр Вадим, учень 11 класу, (педагогічний керівник Труфанова Ольга Іванівна, вчитель історії та правознавства)  вибороли І місця  і будуть представляти Хмельниччину  в  м. Києві  на всеукраїнському рівні у секціях «Етнологія» та «Правознавство».

Друге місце посіла в секції «Українська література» учениця 10 класу  Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія»   Петрук Вероніка  (педагогічний керівник  Гурська Ольга Йосипівна, вчитель української мови та літератури).

Треті місця здобули  у секціях «Зарубіжна література» учениця 10 класу  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3  Бобела Дар’я (педагогічний керівник Кантемірова  Олена  Михайлівна, вчитель зарубіжної літератури) та  «Електроніка та приладобудування» Мельник Ілля, учень 10 класу Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія», (педагогічний керівник Квітка Володимир Миколайович, вчитель інформатики). Вітаємо усіх переможців, бажаємо подальших творчих звершень та нових перемог !

Вітаємо юних правознавців

Вітаємо здобувачів освіти Навчально-виховного комплексу «СШ, ліцей «Успіх» з перемогою  в ІІІ(обласному ) етапі Всеукраїнської учнівської  олімпіади  з правознавства, яка проходила в місті Хмельницькому.  Кедрун Яна, учениця 9класу, посіла І місце, Прокопчук Ольга, учениця 11 класу,-  ІІ місце та Коськовецька Аліна, учениця 11 класу, -ІІІ місце (учитель Труфанова О.І.) Щиро вітаємо переможців, зичимо успіхів та нових звершень.
Дякуємо Труфановій Ользі Іванівні, яка  підготувала учнів до олімпіади.