ВІТАЄМО 200 БАЛІВ З ХІМІЇ !!!

Управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради щиро  вітає  Рабченюка  Богдана Степановича, випускника Навчально – виховного  комплексу  «ДНЗ-ЗНЗ І ступеня, гімназія», який  набрав під час зовнішнього незалежного оцінювання з хімії найбільшу кількість балів – 200!

Вітаємо колектив НВК, вчителя хімії Соколову Антоніну Павлівну, батьків  з чудовим результатом!

Нехай найвищі бали, які Богдан отримав сьогодні, завтра відкриють перед ним нові вершини, наблизять  до поставленої мети!   

ВІТАЄМО !!! ЗНО з біології на 200 балів

Управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради вітає ІВАНЮКА ОЛЕГА СЕРГІЙОВИЧА, випускника НВК, які набрав під час зовнішнього незалежного оцінювання з біології найбільшу кількість балів – 200!

 Вітаємо колектив НВК, батьків  з чудовим результатом!

Управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради щиро вітає  Онопрійчук  О.М., керівника гуртка «Чарівний бісер» Будинку дитячої творчості (директор Руденко І.В.) та його вихованців з присвоєнням почесного  звання «Зразковий художній колектив» (наказ МОН України № 936 від 21.07. 2020 року). Бажаємо креативних ідей та  творчих успіхів.

Вітаємо переможців обласного конкурсу художнього перекладу

Наказом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації «Про результати проведення обласного конкурсу художнього перекладу» від 20.03.2020 року №108-од підведені підсумки обласного конкурсу художнього перекладу у якому взяли участь 12 здобувачів освіти міста.

До участі у його заключному етапі були запрошені: у номінації «Проза» Пазюрич Валерія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1; у номінації «Публіцистика» Оборжицький Дмитро, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, у номінації «Поезія» Гнатюк Каріна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, які стали його переможцями та нагороджені дипломами ІІІ ступеня.

Вітаємо з перемогою

Щиро вітаємо Одуху Тетяну, ученицю 11 класу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія»№5 міста Славути, яка посіла ІІІ місце в ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з обслуговуючої праці.

Дякуємо Подворній О.В., яка підготувала ученицю до олімпіади.

Вітаємо переможців конкурсу «Шкільна бібліотека-2020»

Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2020», який надав можливість шкільним бібліотекарям міста Славути продемонструвати свої навики, розкрити талант, як фахівця і професіоналізм в популяризації та поповненні книжкового фонду. Роботи представлені на конкурс свідчать, що бібліотекарі використовують як традиційні, так і інноваційні форми роботи. Тому переможцем у номінації «Медіакультура в бібліотечному просторі» стала  Тарасюк Галина Йосипівна, завідувач бібліотеки Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6. 

У номінації «Бібліотека –територія  читання» стала переможцем  Мархайчук Марина Володимирівна, завідувач бібліотечно-інформаційним  центром  Навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5.

Бібліотекарі  поділилися досвідом залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти.  Свою роботу  Тарасюк Г.Й. та Мархайчук  М.В. спрямовують  на забезпечення інформаційного супроводу навчально-виховного процесу, набуття учнями   ключових компетентностей та формування нових життєвих стратегій, нових орієнтирів, виявлення і втілення творчих можливостей особистості, усвідомлення власного творчого потенціалу.

Щиро вітаємо переможців та зичимо успіхів.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

9 та 16 лютого 2020 року у місті Хмельницькому відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році, у якому взяли участь дев’ять здобувачів освіти 10-11 класів, переможців І (міського) етапу конкурсу  у складі команди наукового товариства  «Ерудит» міста Славути.

Конкурсанти гідно представили свої заклади освіти і місто на обласному рівні,  вісім  учасників стали переможцями, з них двоє Ішмуратов Нікіта, учень 11 класу, Славутського навчально – виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» (педагогічний керівник Білецька Галина Василівна, учитель зарубіжної літератури) та Палій Дмитро, учень 11 класу, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (педагогічний керівник Лук’янчук Галина Григорівна, учитель хімії)  вибороли І місця та будуть представляти Хмельниччину у ІІІ етапі на всеукраїнському рівні у м. Києві в секціях «Етнологія» та «Технологічні процеси та перспективні технології».

Другі місця посіли у секціях «Зарубіжна література» Бобела Дар’я, учениця 11 класу,  Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3  (педагогічний керівник Кантемірова  Олена  Михайлівна, учитель зарубіжної літератури), «Авіа-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка» Мельник Ілля, учень 11 класу, Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (педагогічний керівник Квітка Володимир Миколайович, учитель інформатики), «Правознавство» Ішмуратов Нікіта, учень 11 класу, Славутського навчально – виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» (педагогічний керівник Труфанова Ольга Іванівна, учитель історії та правознавства).

          Треті місця здобули у секціях  «Екологобезпечні технології та ресурсозбереження» Рабченюк Богдан, учень 11 класу, Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (педагогічний керівник Данильчук Ірина Станіславівна, учитель географії), «Англійська мова» Косік Марія, учениця 10 класу,  Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (Філонюк Ольга Анатоліївна, учитель англійської мови), «Українська мова» Андрійченко Валерія, учениця 11 класу,  Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (Цабека Жанна Андріївна, учитель української мови та літератури).

Вітаємо усіх переможців та їх педагогічних керівників, бажаємо подальших творчих звершень та нових перемог !

Вітаємо з перемогою

Щиро вітаємо Бурковську  Владіславу, ученицю 9 класу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія»№5, яка посіла  ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з мов національних меншин.

Дякуємо Цибулі Л.А. за підготовку учениці до олімпіади.

Вітаємо з перемогою

Щиро вітаємо Конончука Максима, учня 10класу Навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія», який посів ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Дякуємо Квітці В.М. за підготовку учня до олімпіади