Нові технології – це цікаво та змістовно

11 вересня 2020 року науково-методичний центр дошкільної, початкової та спеціальної освіти ХОІППО провів друге заняття онлайн-марафону за темою «Методичний супровід освітньої роботи ЗДО на 2020-2021 н.р.» для керівників методичних об’єднань вихователів-методистів.

Програма марафону передбачала розгляд актуальних проблем з питання впровадження програми соціальної та фінансової освіти «Афлатот» та презентацію досвіду експериментальних закладів дошкільної освіти області.

Прес-огляд  Міжнародної програми соціальної та фінансової освіти дітей від 3 до 6 років провела Дарченко Л.Г., регіональний тренер, методист НМЦ дошкільної, початкової та спеціальної освіти ХОІППО.  Науково – методичний супровід впровадження основ соціальної та фінансової освіти в освітній процес  здійснила Каратаєва М.І., методист НМЦ дошкільної, початкової та спеціальної освіти ХОІППО. До онлайн- марафону долучився колектив дошкільного навчального закладу (ясла-садка) №9 «Теремок».  Шитманюк В. В., завідувач ДНЗ №9 «Теремок», Бурак В. О., вихователь-методист ДНЗ№9, поділилися досвідом впровадження основ соціальної та фінансової грамотності в освітній процес закладу дошкільної освіти. Полівода Н. В., вихователь ДНЗ№9, презентувала освітню діяльність з дошкільниками у проєкті фінансової та соціальної освіти «Афлатот».