Вітаємо переможців конкурсу «Шкільна бібліотека-2020»

Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2020», який надав можливість шкільним бібліотекарям міста Славути продемонструвати свої навики, розкрити талант, як фахівця і професіоналізм в популяризації та поповненні книжкового фонду. Роботи представлені на конкурс свідчать, що бібліотекарі використовують як традиційні, так і інноваційні форми роботи. Тому переможцем у номінації «Медіакультура в бібліотечному просторі» стала  Тарасюк Галина Йосипівна, завідувач бібліотеки Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6. 

У номінації «Бібліотека –територія  читання» стала переможцем  Мархайчук Марина Володимирівна, завідувач бібліотечно-інформаційним  центром  Навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5.

Бібліотекарі  поділилися досвідом залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти.  Свою роботу  Тарасюк Г.Й. та Мархайчук  М.В. спрямовують  на забезпечення інформаційного супроводу навчально-виховного процесу, набуття учнями   ключових компетентностей та формування нових життєвих стратегій, нових орієнтирів, виявлення і втілення творчих можливостей особистості, усвідомлення власного творчого потенціалу.

Щиро вітаємо переможців та зичимо успіхів.