Відбулася інструктивно-методична нарада відповідальних за організацію курсової підготовки педагогічних працівників

Нещодавно на базі управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради відбулася інструктивно-методична нарада  заступників  директорів закладів позашкільної, загальної середньої освіти, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

          На методичному заході детально розглянуто  такі  питання: «Особливості підвищення кваліфікації у 2019-2020 навчальному році», «Організація освітнього процесу в початковій школі у новому навчальному році». Поліщук А.С., завідувач  інформаційно-методичного центру, детально зупинилася на нормативно-законодавчій базі організації курсової підготовки, запропонувала  алгоритм  ефективного планування підвищення професійної компетентності та майстерності педагогів, обговорили пропозиції Хмельницького ОІППО щодо замовлення слухачів курсів підвищення кваліфікації на 2020 рік.

Сірук О.В., відповідальна за координацію та методичний супровід вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, нагадала присутнім про основні вимоги державного стандарту, інформувала про особливості освітньої діяльності у 1-4-х класах закладів загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році.

Наприкінці наради  окреслено завдання щодо реалізації означених питань.