Відбулося методичне об’єднання вчителів мистецьких дисциплін

 28  серпня 2019 року в управлінні освіти виконавчого комітету Славутської міської ради  відбулося міське методичне об’єднання вчителів мистецьких дисциплін, на якому педагоги ознайомилися із особливостями викладання предметів  художньо-естетичного циклу в 2019-2020 навчальному році.  Методист ІМЦ управління освіти  Перуцька Ж.А. презентувала присутнім навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники, рекомендовані Міністерством освіти і науки України та які  розміщені на офіційному сайті МОН. Методист  звернули увагу на те, що програми передбачають творче ставлення вчителя до змісту і технологій  навчання та націлила вчителів зображувального мистецтва на участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року -2020» .

    Підсумком роботи методоб’єднання   було визначено головне завдання вчителя – створити захоплюючу й емоційно піднесену атмосферу, щоб кожний урок став справжнім уроком мистецтва, надихав учнів на творчість  в особистісній і соціокультурній діяльності.

Оскільки національно-патріотичне виховання є важливою складовою освітнього процесу, то на методичному об’єднанні  заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів  методист ІМЦ  акцентувала  увагу  на тому, що формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому. Учасники    ознайомилися з нормативно- правовою базою національно-патріотичного виховання. Оскільки однією з основних тенденцій розвитку виховання в сучасній українській школі має стати пошук форм «діяльнісного патріотизму», тож разом  обговорили основні форми і методи виховної роботи з молодшими учнями, дітьми підліткового віку, старшокласниками.

Також перед присутніми виступили вчителі-наставники рою «Маленькі патріоти» ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, переможці обласного та Всеукраїнського етапу Гри Сокіл «Джура» у молодшій  віковій категорії Андрієвська О.Я та Творисюк Г.М.. Вони  презентували  роботу, яка стала переможцем, розповіли про участь рою  в Зборі активістів гри « Джура» – « Школа джур козацьких-   «Котигорошко», який проходив  в серпні 2019року в с. Осій Іршавського району Закарпатської області.

    Ж.І. Перуцька  ще раз звернула увагу , що  при плануванні виховної роботи та проведенні заходів  з національно-патріотичного напряму рекомендовано використовувати методичні матеріали Українського інституту національної пам’яті. 

     На  завершення виступу наголосила  на тому, що  успішна реалізація завдань національного виховання, неможлива без творчого, професійного організатора виховного процесу.