Методоб`єднаня керівників гуртків закладів позашкільної освіти.

04 вересня 2018року на базі Будинку дитячої творчості  відбулось засідання методичного об’єднання  керівників гуртків закладів позашкільної освіти міста.

На засіданні було проаналізовано роботу закладів позашкільної освіти за минулий навчальний рік та окресленні  завдання на 2018-2019 н.р.. Методист ІМЦ Перуцька Ж.І. познайомила присутніх з  нормативними документами, наголосила на необхідності  використання  в гуртковій  роботі з дітьми  інноваційні форми роботи.

Керівники гуртків отримали інформацію щодо навчальних програм  та навчальної літератури з позашкільної освіти , які рекомендовані Міністерством освіти і науки  України на 2018-2019 н.р.  Програми розміщені на сайті методично- інформаційного центру управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради. Розглядалось питання щодо розвитку
STEM-освіти у  позашкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік
.

Заступники з навчально- виховної роботи  позашкільних закладів ( Задворна Л.О.,Будинок дитячої творчості; Бережна О.В., Станція юних техніків; Ткачук І.Л. та Слівіна А.О., Дитячо- юнацький центр туристичної та екологічної роботи) поділились досвідом використання  інтерактивних методів навчання і виховання, проведенні нетрадиційній занять в закладах позашкільної освіти.

До початку занять в гуртках залишилось  два тижні. Адміністрації закладів за літній період створили  належні умови для роботи. Керівники гуртків  з новими творчими ідеями, креативним підходом до занять готові зустріти своїх вихованців  і розпочати творчий сезон 2018-2019 н.р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *