НА ЗАСІДАННІ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

 

25 січня 2018 року відбулось засідання методичної ради інформаційно-методичного центру управління освіти за таким порядком денним:

  1. Про розгляд методичних розробок вчителів, які претендують на присвоєння педагогічних звань «учитель-методист», «керівник гуртка-методист».

          Доповідав:  Поліщук А.С. завідувач ІМЦ

Співдоповідачі: Іванова Л. О., заступник директора ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Шкляр Л. М.,  заступники директора  НВК «СЗОШ, ліцею «Успіх»

Задворна Л. О., заступник директора БДТ

  1. Про підготовку до обласної постійно діючої  виставки  «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»

Доповідав: Поліщук А.С. завідувач ІМЦ 

Був ухвалений проект рішення:

  1. Схвалити методичну розробку «Розвиток критичного мислення в учнів початкової школи «Вчимося мислити критично», вчителя початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Сірук Оксани  Вікторівни та рекомендувати представити роботу на обласну постійно діючу виставку «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування».
  2. Схвалити методичний посібник «Інтерактивні завдання-тренажери з української літератури, 10 клас», вчителя української мови та літератури НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»» Потаківської Людмили Олександрівни та рекомендувати представити посібник  на обласну постійно діючу виставку «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування».
  3. До 29 січня 2018 року Турчак Оксані Миколаївні, керівнику гуртка БДТ,  доопрацювати посібник «Використання інноваційних технологій у вокальному гуртку», доповнивши його матеріалами  практичного спрямування.
  4. До 31 січня 2018 року фаховим методистам інформаційно-методичного  центру  (Сабінська  В.В.,  Степанюк А.В., Перуцька  Ж.І. )  підготувати  рецензії на відповідні  методичні розробки та  подання на проведення їх експертиз  Хмельницьким ОІППО.
  5. Керівникам освітніх закладів:

5.1.    активізувати роботу щодо пошуку ефективних форм навчання, узагальнення та трансформації перспективного педагогічного досвіду, підвищення якості матеріалів, що подаються на виставку;

5.2.    до 29 січня 2018 року подати друковані роботи переможців обласної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» 2017 року (І-ІІ місця) для направлення на стаціонарну виставку  ХОІПП та на СD диску (І, ІІ, ІІІ) для  формування міської виставки;

5.3.    до 10 лютого завершити підготовку матеріалів на  обласну виставку   «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» 2018 року.

  1. Інформаційно-методичному центру управління освіти надати адресну методичну та консультаційну допомогу педагогічним працівникам освітніх закладів міста з питання виявлення, аналізу, систематизації, узагальнення та поширення перспективного педагогічного досвіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *