Навчати дітей по-новому

   

Змістовний семінар вчителів 2-их класів   відбувся на базі ЗОШ №1, що проводився  у відповідності до плану та структури роботи міського методичного об’єднання вчителів початкових класів.

Семінар був спрямований на осучаснення діяльності вчителів початкових класів згідно вимог нового закону «Про освіту» та концепції «Нова українська школа». У його підготовці і проведенні активну участь взяли члени шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів ЗОШ №1: Руй Тетяна Іванівна, голова ШМО, Каленюк Людмила Вікторівна, вчитель-методист, Кухарець Наталія Володимирівна, вчитель вищої категорії, Муляр Олена Григорівна, молодий , здібний і перспективний педагог. Присутні на семінарі вчителі початкових класів з усіх загальноосвітніх закладів міста з великим інтересом відвідали урок математики у 2-ому класі за інноваційною технологією у межах проекту «Інтелект України»,  брали безпосередню участь в інтерактивних формах роботи щодо практичного застосування технології  критичного мислення та створення ситуації успіху.

Хочеться сподіватись, що завдяки глибокому змісту виступів, активним і продуманим формам роботи семінар став ще одним кроком на шляху оволодіння вчителями сучасними технологіями навчання, спрямованими на формування ключових і предметних компетентностей учнів.

З матеріалами семінару можна познайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1DttjhQ6HDsoAZpa84YV7FTV-SHa3fPzD  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *