Учнівське самоврядуванняДЕНЬ  МОЛОДІЖНОГО  САМОВРЯДУВАННЯ  В  СЛАВУТІ.

На виконання розпорядження міського голови від 12.04.2018 року № 70/2018-р «Про проведення Дня молодіжного самоврядування в м. Славуті», з метою збереження та розвитку творчого потенціалу, сприяння соціальному становленню учнівської молоді та набуттю нею початкових навичок управлінської діяльності 17 квітня на базі виконавчого комітету Славутської міської ради та його структурних підрозділів відбувся День молодіжного самоврядування. Проведенню цього заходу передувала велика  підготовча робота, завдяки якій День молодіжного самоврядування пройшов  організовано. Зустрівшись вранці у залі засідань Славутської міської ради за інформаційною трибуною «Зустріч на меридіані самоврядування» та отримавши завдання, члени дорадчої ради при міському голові із зацікавленістю працювали протягом дня дублерами на посадах міського голови, його заступників, керівників, головних спеціалістів  відділів та управлінь виконавчої влади. Обов’язки начальника управління освіти Ельміри Миколаївни Перепелиці у цей день виконувала Томчаківська Аліна, учениця НВК, у ролі заступника начальника управління освіти Тетяни Андріївни Вісик перебував Пермінов Дмитро, учень  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.  Майбутні управлінці,  виконуючи нові для себе обов’язки, долучилися до процесу управління освітнім простором міста, відчули складність, напругу та особливості цієї роботи.  На завершення Дня молодіжного самоврядування була проведена прес-конференція, де учнівська молодь поділилася враженнями щодо участі у заході та висловила вдячність міському голові Василю Богдановичу Сидору за ідею організації навчання лідерським якостям через прийняття чітких та зважених управлінських рішень, виконання конкретних адміністративних завдань. Учнівська юнь гідно  пройшла тест на випробування у ролі управлінця, підтвердженням чого стало отримання відповідних сертифікатів.
Молодіжна дорадча рада при міському голові в дії

15 листопада 2017р.  в залі засідань міської ради відбулось засідання молодіжної дорадчої ради при міському голові.  На  засіданні  були присутні люди, які ніколи не стоять осторонь дитячих проблем, допомагають у реалізації їхніх мрій та творчих задумів: міський голова Василь Богданович Сидор, начальник управління освіти Ельміра Миколаївна Перепелиця, секретар міської ради Світлана Володимирівна Медведєва, методист інформаційно-методичного центру Жанна Ігорівна Перуцька, координатори учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти міста. Присутніх привітали міський голова В.Б. Сидор, начальник управління освіти  Е.М. Перепелиця, голова  молодіжної дорадчої ради при міському голові, учениця НВК «ДНЗ-ЗОШ І ступенів, гімназія» Олена Коваль.

У цей день до лав молодіжної дорадчої ради при міському голові  було прийнято 20 юнаків та дівчат, найкращих представників учнівської молоді, людей творчих, здатних бути лідерами, вирішувати проблеми та працювати в команді. Міський голова та начальник управління освіти  урочисто вручили їм посвідчення.

Голови комісій: Соломна Анастасія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія № 5 (комісія волонтерського руху), Оніщук Ірина, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (комісія здоров’я та екології), Ситняк Вікторія, учениця НВК «СЗОШ І-ІІІ ст, ліцей «Успіх» (комісія культури та дозвілля), Томчаковська Аліна, учениця НВК «ДНЗ-ЗОШ І ступенів, гімназія» (комісія партнерства та міжнародних відносин), Доктор Вікторія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів (комісія фізичної культури та спорту), Засаднюк Ірина, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (комісія інформації та зв’язку з громадськістю) ознайомили присутніх з планами роботи комісій.  В дружньому колі обговорили заходи, які планують організовувати та проводити в місті. Піднімали питання ставлення учнів до участі у різноманітних групах у соцмережах та їх вплив на поведінку молоді, про активну позицію школярів  щодо  розвитку міста  за їх участі.

Тож роботи у членів молодіжної дорадчої ради і їх колег в органах шкільного самоврядування  багато. Бажаємо їм здійснити всі плани.


Акція «Майстерня Святого Миколая»  

Молодіжна дорадча рада при міському голові пропонує усім закладам освіти долучитись до акції «Майстерня Святого Миколая».

До 18 грудня 2017 року в майстерні виготовляються сувеніри, фенечки, малюнки, дитячі поробки. Ці вироби протягом Новорічних свят пропонується подарувати вихованцям дошкільних навчальних закладів міста, учням спеціалізованої загальноосвітньої  школи-інтернату с. Берездів , відправити подарунки до Нового року воїнам в зоні АТО, використати  як лоти  благодійного аукціону під час проведення Різдвяного благодійного балу старшокласників  – 2018.