Віртуальна виставка педагогічних ідей

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ

“Освіта Хмельниччини на шляхах реформування”

На впровадження Державного стандарту базової і повної середньої освіти, виконання наказу обласного управління освіти і науки від 6 грудня 2005  року № 490 та відповідно до Положення про обласну постійно діючу виставку “Освіта Хмельниччини на шляхах реформування” продовжується робота щодо виявлення поширення та впровадження передового педагогічного досвіду, інноваційних технологій, методик навчання і виховання, підвищення рівня професійної компетентностей освітян області.

За період існування постійно діюча обласна педагогічна виставка  стала одним із ефективних засобів формування інноваційної культури освітян. Вона демонструє досягнення та перспективи подальшої модернізації і реформування системи національної освіти. Виставка є найбільшим фаховим зібранням педагогічних розробок в галузі освіти  області.

Пріоритетним напрямком тематики матеріалів є реалізація Державного стандарту базової і повної середньої освіти. Матеріали відображають  зміст навчально-виховного процесу  з урахуванням сучасних умов та вимог підвищення ефективності  використання нових  технологій у педагогічній практиці.

Високий професійний рівень робіт переможців дає можливість відвідувачам здобути вичерпну інформацію з актуальних проблем навчально-виховного процесу, ознайомитись з пріоритетними напрямками педагогічного досвіду, з особливостями запровадження інноваційних технологій в практику роботи.