Виховна робота

Протидія буллінгу на сайті МОНУ https://mon.gov.ua/ua/tag/protidiya-bulingu
Класним керівникам до плануванняПосібники по булінгу


Булінг лото

ФЕСТИВАЛЬ «РІЗДВЯНА ЗІРКА»

18 січня 2018року в міському Палаці культури відбувся щорічний міський естиваль колядок та щедрівок « Різдвяна зірка». Учасниками фестивалю стали біля 250 школярів (10 колективів) усіх закладів загальної  середньої освіти міста та вихованці Будинку дитячої творчості .

На сцені облаштовано зимове подвір’я з величезним сніговиком і кучугурами снігу  та   традиційний інтер’єр  української хати . В хаті в печі палає вогонь, господиня з дітьми накривають на стіл, ідуть остання приготування до святвечора,  господар повертається з подвір’я. І тут вигуки з вулиці: «Пане, господаре , дозвольте заколядувати!». ( Дійство на сцені розігрували вихованці драматичної студії Будинку дитячої творчості та їх керівник Рибіцька С.І.).

З  різдвяними зірками, в чудових , яскравих костюмах, з неповторними колядками та щедрівками, цілими вертепами вітали діти глядачів, посівали, бажали усіляких гараздів на цілий рік. Багато позитивних емоцій, творчої  мистецької насолоди отримали  гості та учасники фестивалю.

На завершення свята заступник міського голови І.Д. Піголь, начальник управління освіти Е.М. Перепелиця, дякуючи дітям, подарували солодощі, презентовані спонсорами фестивалю, підприємцями  Новачуком А.І. та  Прилуцькою І.С..

Чекаємо наступних свят та яскравих від них вражень.

ФОТО у facebook


Міністерство освіти і науки України рекомендує програму виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для учнів 7-11 класів (лист від 28.05.2015 р. №1/9-264).

До програми розроблено методичні матеріали, що схвалені до використання науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань Міністерства освіти і науки (протокол № 3 від 14.10.2014 р.)

Інноваційність Програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» полягає, по перше, в тому, що фактично вона є першою спробою представити систему виховної роботи саме у сфері профілактики торгівлі людьми шляхом формування в учнівської молоді внутрішнього ціннісного стрижня та необхідних життєвих навичок. А по-друге, вона пропагує новітні засоби технологічного забезпечення виховного процесу.

Особливістю Програми є визначення таких основних орієнтирів виховання та розвитку учнів: сприяння самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості; розвиток навичок відповідальної і водночас безпечної поведінки, умінь адекватного прийняття рішень у різноманітних, у т. ч. складних, життєвих ситуаціях; визначення та формування громадянської позиції особистості.

Зазначені матеріали підготовлено в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що впроваджувався Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Використано матеріали з офіційного веб-сайту благодійного фонду «Благополуччя дітей

 

ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДСЬКА ПОЗИЦІЯ.

(Програма та методичні посібники для виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми для 7-11 класів)


До дня боротьби зі СНІДом