Джерело творчості

09 січня 2019року  відбувся міський етап  Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості»  у номінації «Керівник гуртка-2019».    Учасниками міського етапу стали: Слівіна А.О. та Нікітчук Т.О (керівники гуртків КЗ «Дитячо-юнацький центр туризму та екологічної роботи»), Бережна О.В.( керівник гуртка Станції юних техніків). Своїх колег  під час презентації власного досвіду підтримували керівники гуртків усіх закладів позашкільної освіти міста.

Педагогів привітала заступник начальника управління освіти  Т. Вісик. Вона наголосила на тому, що позашкільна освіта займає чималий простір у житті нинішніх здобувачів освіти. Діти поспішають на заняття гуртків після школи тому, що їх там чекають креативні, творчі  педагоги.

Участь у конкурсі дала можливість керівникам гуртків поділитись власним досвідом роботи, напрацюваннями з пошуку нових форм, методів, моделей організації навчально-виховної роботи з вихованцями, учнями і слухачами з усіх напрямів позашкільної освіти. Про це свідчать результати професійної діяльності керівників гуртків: перемоги в конкурсах та  змаганнях, друк статей у місцевій та регіональній пресі.

Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні учасників Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей триватиме на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти з 08 до 31 січня 2019 року. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Для реєстрації необхідно:

  1. Зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО.
  2. Заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку “Особистий кабінет”; вибрати предмети пробного ЗНО.
  3. З персональної сторінки (“Особистий кабінет”) роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО.
  4. На основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг.
  5. Роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в “Особистому кабінеті” учасника пробного ЗНО до 25.02.2019 року.

Особи, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проходження пробного ЗНО, повинні вказати про них під час реєстрації:

  • для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату, осіб, які одужують після травм, осіб із хворобами нервової системи – наявність в пункті проведення пробного ЗНО пандуса;
  • для осіб з порушеннями слуху – присутність перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Додаток 1

до наказу директора Департаменту

освіти і науки Хмельницької ОДА

від 19.09.2018 № 373- од

 

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських

олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Навчальний предмет
Дата
Місце проведення
Початок роботи о 10.00
Протоколи
1.
Математика
10 листопада
Загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів № 1
Протокол
2.
Українська мова та література
11 листопада
Навчально – виховний комплекс  «Загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів, гімназія» № 5
Протокол
3.
Історія
17 листопада
Славутський навчально – виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»
Протокол
4.
Трудове навчання
17 листопада
Загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів № 1
Протокол
Загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів № 3
Протокол
5.
Біологія
18 листопада
Славутський навчально – виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»
Протокол
6.
Географія
24 листопада
Славутський навчально – виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»
Протокол
7.
Фізика
25 листопада
Загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів № 1
Протокол
8.
Інтернет-олімпіада з математики
01 грудня
м. Шепетівка
 
9.
Екологія
02 грудня
Славутський навчально – виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»
Протокол
10.
Мови та літератури національних меншин
02 грудня
Навчально – виховний комплекс  «Загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів, гімназія» № 5
Протокол
(Польська мова та література)
11.
Іноземні мови
08 грудня
Навчально – виховний комплекс  «Загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів, гімназія» № 5
Протокол

англійська

німецька

12.
Астрономія
09 грудня
Навчально – виховний комплекс  «Загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів, гімназія» № 5
Протокол

 

13.
Інформатика
15 грудня
Загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів № 1
Протокол
14.
Хімія
16 грудня
Загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів № 1
Протокол
15.
Інформаційні технології
22 грудня
Славутський навчально – виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»
Протокол
16.
Економіка
23 грудня
Навчально – виховний комплекс  «Загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів, гімназія» № 5
Протокол
17.
Правознавство
23 грудня
Славутський навчально – виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»
Протокол

 

СЕМІНАР – ПРАКТИКУМ «ФІНАНСОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ»

20 грудня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ №3 відбувся семінар – практикум директорів закладів освіти за темою «Фінансова компетентність керівника закладу загальної середньої освіти». На захід були запрошені Кучерук О.Д., головний спеціаліст фінансового управління виконавчого комітету Славутської міської ради, директори закладів загальної середньої освіти міста та Мартинюк Л.Ф., директор Варварівської гімназії.
На початку семінару директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Сукач А.П. презентував освітнє середовище школи. 
Під час теоретичного модуля семінару у форматі панельної дискусії, із вкрапленням інтерактивних вправ начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Перепелиця Е.М. розкрила питання модернізації векторів діяльності керівників закладів загальної середньої освіти. О.Д. Кучерук зупинилася на законодавчих засадах фінансової автономії школи в умовах освітніх змін. Учасники семінару отримали фахові рекомендації Кучерук О.Д. щодо ефективного управління бюджетним процесом. 
У практичному модулі Сукач А.П., директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, презентував досвід роботи по створенню структури фінансово-господарської діяльності закладу освіти. 
На завершення, учасники семінару долучились до всеукраїнського вебінару «Хто і як перевірятиме заклади загальної середньої освіти», організованого Державною службою якості освіти України.

НАРАДА ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Відповідно до плану роботи інформаційно-методичного центру управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради 18 грудня 2018 року на базі Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася методична нарада заступників директорів з навчально – виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста. У ході наради обговорювався проект методичних рекомендацій «Стандарти і рекомендації щодо функціонування системи забезпечення якості загальної середньої освіти». Поліщук А. С., методист ІМЦ акцентувала увагу присутніх на тому, що самооцінювання освітньої діяльності школи здійснюватиметься за чотирма напрямками: «Освітнє середовище», «Педагогічна діяльність педагогічних працівників», «Система оцінювання діяльності здобувачів освіти», «Управлінські процеси закладу освіти».
Голянич А.С., головний спеціаліст управління освіти, надала рекомендації та проаналізувала основні нормативно-правові документи щодо організації діловодства у закладах загальної середньої освіти.
Заступник директора з навчально – виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Іванова Л.О. поділилася досвідом організації діловодства в закладі.

ВІДБУВСЯ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

13 та 20 грудня 2018 року здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти стали учасниками І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році. 
На розгляд журі було представлено 35 науково-дослідницьких робіт у двадцяти двох секціях десяти наукових відділень Малої академії наук України.
Під час першого туру здобувачі освіти 9-11 класів виконували контрольні роботи з базових дисциплін, які містили у собі завдання різнорівневого тестового та творчого характеру. 
20 грудня 2018 року на базі Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, в урочистій атмосфері, відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства «Ерудит» міста Славути, під час якого здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста розкривали актуальність та практичне значення досліджуваного матеріалу, демонстрували власний творчий стиль, грамотність викладу та обґрунтованість висновків. 
Переможцями конкурсу стали 28 здобувачів освіти, які нагороджені дипломами управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради І-ІІІ ступенів. 
У ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році, який відбудеться у місті Хмельницькому 16 лютого 2019 року, візьмуть участь 11 здобувачів освіти у складі команди наукового товариства «Ерудит» міста Славути, які посіли перші місця: 
– Бобела Дар’я, учениця 10 класу Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 (педагогічний керівник Кантемірова Олена Михайлівна вчитель зарубіжної літератури). Відділення: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція: зарубіжна література; 
– Ішмуратов Нікіта, учень 10 класу Славутського навчально – виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» (педагогічний керівник Білецька Галина Василівна, вчитель зарубіжної літератури). Відділення: філософії та суспільствознавства, секція: етнологія;
– Косік Марія, учениця 9 класу Навчально – виховного комплексу« Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (педагогічний керівник Ничипорук Тетяна Василівна, вчитель англійської мови). Відділення: мовознавства, секція: англійська мова;
– Кучинська Ольга, учениця 11 класу Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 (педагогічний керівник Джур Тетяна Сергіївна, вчитель біології). Відділення: хімії та біології, секція: загальна біологія; 
– Ляшок Тетяна, учениця 10 класу Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 (педагогічний керівник Кривошия Тетяна Іванівна, вчитель математики) Відділення: математики, секція: прикладна математика;
– Мельник Ілля, учень 10 класу Навчально – виховного комплексу« Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (педагогічний керівник Квітка Володимир Миколайович, вчитель інформатики). Відділення: технічних наук, секція: електроніки та приладобудування;
– Никонюк, учениця 11 класу Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 (педагогічний керівник Самковський Микола Павлович, вчитель української мови та літератури) Відділення: мовознавства, секція: українська мова;
– Остапчук Катерина, здобувач освіти 10 класу Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія»; Дитячо-юнацького центру туризму та екологічної роботи (педагогічний керівник Слівіна Алла Олександрівна, керівник гуртка) Відділення: наук про Землю, секція: гідрологія, 
– Палій Дмитро, учень 10 класу Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 (педагогічний керівник Лук’янчук Галина Григорівна, вчитель хімії) Відділення: хімії та біології, секція: хімія; 
– Петрук Вероніка, учениця 10 класу Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (педагогічний керівник Гурська Ольга Йосипівна, вчитель української мови та літератури). Відділення: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція: українська література;
– Шкляр Вадим, учень 11 класу Славутського навчально – виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» (педагогічний керівник Труфанова Ольга Іванівна, вчитель історії та правознавства). Відділення: філософії та суспільствознавства, секція: правознавство.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих звершень та перемог !

?