Вітаємо переможців конкурсу «Шкільна бібліотека-2020»

Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2020», який надав можливість шкільним бібліотекарям міста Славути продемонструвати свої навики, розкрити талант, як фахівця і професіоналізм в популяризації та поповненні книжкового фонду. Роботи представлені на конкурс свідчать, що бібліотекарі використовують як традиційні, так і інноваційні форми роботи. Тому переможцем у номінації «Медіакультура в бібліотечному просторі» стала  Тарасюк Галина Йосипівна, завідувач бібліотеки Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6. (посилання на роботу)

У номінації «Бібліотека –територія  читання» стала переможцем  Мархайчук Марина Володимирівна, завідувач бібліотечно-інформаційним  центром  Навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5. (посилання на роботу)

Бібліотекарі  поділилися досвідом залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти.  Свою роботу  Тарасюк Г.Й. та Мархайчук  М.В. спрямовують  на забезпечення інформаційного супроводу навчально-виховного процесу, набуття учнями   ключових компетентностей та формування нових життєвих стратегій, нових орієнтирів, виявлення і втілення творчих можливостей особистості, усвідомлення власного творчого потенціалу.

Щиро вітаємо переможців та зичимо успіхів.

До уваги здобувачів освіти 10-11 класів та педагогічних працівників !

 21 лютого 2020 року, о 14.00, на базі Загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 1 м. Славути, за адресою: Хмельницька область,  м.Славута, вул. Кузовкова, 12 відбудеться День Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Просимо усіх зацікавлених осіб до 20 лютого 2020 року обрати тематику майстер-класу та зареєструватися для участі у ньому за посиланням

https://docs.google.com/spreadsheets/d/174EsV6L7J7BNdUXuFIyEmthRSWb9e77s5bKZwbOwStk/edit?usp=sharing

 

ПЕРЕЛІК МАЙСТЕР-КЛАСІВ

ВІД НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ  УКРАЇНИ

21 лютого 2020 року

 

№ п/п

Тема майстер-класу

Інформація про тренерів

1

Воркшоп з основ фінансової грамотності

Файчук Ольга Валеріївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри банківської справи та страхування

2

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Лендєл Тарас Іванович, кандидат технічних наук, доцент кафедри автоматики та робототехнічних систем                ім. акад. І.І. Мартиненка

3

Культивовані гриби як перспективний харчовий і лікарський продукт ХХІ століття

Цизь Олександр Михайлович, кандидат сільськогосподарських  наук, кафедра овочівництва і закритого ґрунту

 

4

 

 

Здорове харчування – ключ до якості життя

Веретинська Ірина Анатолівна, асистент кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів

5

Екологія – наука про збереження людства

Боголюбов Володимир Миколайович, професор кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності

6

Розвиток земельних відносин

Заяць Віктор Мефодійович, доктор економічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри земельного кадастру

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

9 та 16 лютого 2020 року у місті Хмельницькому відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році, у якому взяли участь дев’ять здобувачів освіти 10-11 класів, переможців І (міського) етапу конкурсу  у складі команди наукового товариства  «Ерудит» міста Славути.

Конкурсанти гідно представили свої заклади освіти і місто на обласному рівні,  вісім  учасників стали переможцями, з них двоє Ішмуратов Нікіта, учень 11 класу, Славутського навчально – виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» (педагогічний керівник Білецька Галина Василівна, учитель зарубіжної літератури) та Палій Дмитро, учень 11 класу, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (педагогічний керівник Лук’янчук Галина Григорівна, учитель хімії)  вибороли І місця та будуть представляти Хмельниччину у ІІІ етапі на всеукраїнському рівні у м. Києві в секціях «Етнологія» та «Технологічні процеси та перспективні технології».

Другі місця посіли у секціях «Зарубіжна література» Бобела Дар’я, учениця 11 класу,  Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3  (педагогічний керівник Кантемірова  Олена  Михайлівна, учитель зарубіжної літератури), «Авіа-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка» Мельник Ілля, учень 11 класу, Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (педагогічний керівник Квітка Володимир Миколайович, учитель інформатики), «Правознавство» Ішмуратов Нікіта, учень 11 класу, Славутського навчально – виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» (педагогічний керівник Труфанова Ольга Іванівна, учитель історії та правознавства).

          Треті місця здобули у секціях  «Екологобезпечні технології та ресурсозбереження» Рабченюк Богдан, учень 11 класу, Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (педагогічний керівник Данильчук Ірина Станіславівна, учитель географії), «Англійська мова» Косік Марія, учениця 10 класу,  Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (Філонюк Ольга Анатоліївна, учитель англійської мови), «Українська мова» Андрійченко Валерія, учениця 11 класу,  Навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» (Цабека Жанна Андріївна, учитель української мови та літератури).

Вітаємо усіх переможців та їх педагогічних керівників, бажаємо подальших творчих звершень та нових перемог !

Вітаємо з перемогою

Щиро вітаємо Бурковську  Владіславу, ученицю 9 класу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія»№5, яка посіла  ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з мов національних меншин.

Дякуємо Цибулі Л.А. за підготовку учениці до олімпіади.

Вітаємо з перемогою

Щиро вітаємо Конончука Максима, учня 10класу Навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія», який посів ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Дякуємо Квітці В.М. за підготовку учня до олімпіади

Вчимося самі – вчимо інших

13 лютого 2020 року на базі ЗДО№7 «Дюймовочка» відбулося міське методичне об’єднання  для вчителів – логопедів дошкільної освіти  та ІРЦ «Сучасні форми і методи роботи вчителів-логопедів». Методист Інформаційно-методичного центру Ящура О.Л. ознайомила  присутніх з особливостями організації логопедичної роботи з дітьми в дошкільних закладах. Учасники заходу ділилися досвідом та  обговорювали новинки логопедичної науки. 

Ковальська Лариса Сергіївна, вчитель – логопед  ЗДО №7, презентувала присутнім інтегроване заняття з дітьми логопедичної групи «Зимовий калейдоскоп», яке було насичене інноваційними елементами (використання синквейну, метод мнемотехніки, логоритміка).

Учасники методичного  об’єднання переконалися, що у роботі варто використовувати комплексний підхід до навчання, виховання, корекції.

Інструктивно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО

12 лютого 2020 року на базі управління освіти виконавчого комітету Славутської  міської ради  відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи  закладів загальної середньої освіти, під час  якої  розглянуто наступні питання:

 

  1. Про порядок заповнення електронної анкети (паспорта) об’єкта мережі надання публічних сервісів та послуг.

Голянич Л.С., головний спеціаліст управління освіти

                                                                     

  1. Про супервізію та інтервізію в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти.

Сірук О.В., відповідальна за організацію діяльності вчителів початкових класів;

Кішан Н.Я., заступник директора  НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх», супервізор НУШ

 

  1. Про підготовку матеріалів на обласну постійно діючу педагогічну виставку «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування».

Поліщук А.С., завідувач ІМЦ

 

  1. Про особливості планування та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році.

Поліщук А.С., завідувач ІМЦ

 

  1. Про проведення тренувально – діагностичного тестування з математики для учнів 11 класів.

Сиропятова З.І., методист ІМЦ

Зірка НУШ підкорила професійний конкурс «Учитель року – 2020»

Відбувся  обласний етап Всеукраїнсткого конкурсу «Учитель року -2020» у номінації «Початкова школа», який  покликаний виявити учителів-новаторів, здатних випереджати час і закладати нові моделі мислення. Серед них –  Соколова Наталія Василівна, учитель початкових класів Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа, ліцей «Успіх». Наталія Василівна –  педагог, який конструює траєкторію майбутнього нашої країни, формуючи в учнів і учениць ціннісні орієнтири, їхнє ставлення до життя і різних його виявів, працює  над розвитком в учнів компетентностей, завдяки яким вони зможуть в майбутньому не лише самореалізуватися, брати активну участь у житті суспільства, а й з успіхом функціонувати на ринку праці, який постійно змінюється». І як результат плідної праці –  ІІ місце в  обласному етапі конкурсу «Учитель року – 2020»  у номінації «Початкова школа». Наталія Василівна на високому професіональному  рівні пройшла всі конкурсні випробування: «Методичний експромт», «Практична робота», «Проєкт», «Урок», «Тестування».  На всіх етапах конкурсу  довела свою фахову майстерність, використовуючи сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи, обираючи оптимальні форми, методи, засоби навчання для організації освітнього процесу на уроці. Запорукою успіху  Соколової Н.В. у конкурсі є креативність, сумлінне ставлення до роботи, ініціативність та наполегливість, Наталія Василівна – це сучасний учитель, творча особистість, учитель – лідер, учитель – фасилітатор, учитель – модератор. Недаремно вона  є учасником всеукраїнського експерименту за темою  «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти», успішно пройшла усі етапи сертифікації та отримала сертифікат відповідно до професійного стандарту «Вчитель початкових класів загальної середньої освіти».

Щиро вітаємо Наталію Василівну, розділяємо її радість перемоги та бажаємо натхнення, оптимізму та нових творчих злетів.

Вітаємо з перемогою на конкурсі «Техно-Україна 2020»

4-7 лютого 2020 відбувся ІІ(очний) етап Всеукраїнського конкурсу «Техно-Україна 2020». Метою Конкурсу є всебічна підтримка обдарованої молоді України в сприянні активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадженні інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальний процес. Конкурс проводився на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут  ім. Ігоря Сікорського». Усі учасники конкурсу показали  високий інтелектуальний і професійний рівень. У кожній галузі були  різноманітні та цікаві роботи. Учні отримали професійні контакти з науковцями.

 До національного етапу   міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF 2020  був запрошений Мельник Ілля   Олександрович, учень 11 класу  Навчально-виховного комплексу  «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» міста Славути, де презентував власний проєкт «Створення керованої моделі кисті руки на базі  ArduinoUno»( науковий керівник Квітка В.М.). За результатами журі Конкурсу  Мельник Ілля посів ІІІ місце.

Щиро вітаємо  переможця та дякуємо  науковому керівнику Квітці В.М.

Вітаємо юних істориків

          8 січня 2020 року  відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади  з  історії. За перемогу в олімпіаді змагалися здобувачі освіти з усіх куточків Хмельницької області. Серед них – юні історики міста Славути, які показали  найкращий результат.  Друге місце посіли такі здобувачі освіти:

  • Смолій Дарина, учениця 8 класу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія»№5 (учитель Марчук О.В.);
  • Хоменко Марія, учениця 8 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені №6 (учитель Іванова Л.О.);
  • Нитичук Наталія, учениця  9 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1(учитель Краля О.Є.);
  • Ішмуратов Нікіта, учень 11 класу Навчально-виховного комплексу «СШ, ліцей «Успіх»(учитель Труфанова О.І.)

Третє місце здобули такі учні:

  • Нагорнюк Веніамін, учень 11 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№6 (учитель Іванова Л.О.);
  • Конечна Софія, учениця 10 класу класу Навчально-виховного комплексу «СШ, ліцей «Успіх»(учитель Труфанова О.І.).

Щиро вітаємо переможців, зичимо успіхів та нових звершень.
Дякуємо вчителям, які підготували учнів до олімпіади.